Hakkımızda

Çarliston Yemek Hakkında

“Butik Yemek sizi önemsemektir” mottosu ile çıktığımız bu yolda her gün azalmayan heyecanımız ve bitmek bilmeyen enerjimizle Bursa’da bizi tercih eden şanslı bir çok firmaya lezzetimizi taşıyor, yüzlerce çalışanın damak tadına dokunuyoruz.

Taşıma yemek hizmeti yanında, yerinde yemek hizmeti ve outside yemek organizasyonlarımızı işinde kendini kanıtlamış usta aşçılarımız ve deneyimli yardımcılarımız ile lezzetimizi size ulaştırıyoruz.

Bizim için her müşterimiz özeldir. Sizlere açık olan iletişim kaynaklarımız ile beğenilerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi değerlendirir hızlı ve özgün çözümler sunarız.

Yürüttüğümüz tüm faaliyetlerde gıda güvenliği, çevre ve iş güvenliğini, kalite yönetim standartlarını üyesi olduğumuz kuruluşların koşullarına ve ilgili yasal mevzuat hükümlerine uyarak uyguluyoruz.

Yani kısaca şunu demek istiyoruz.

"Biz Sizi Gerçekten Önemsiyoruz”

HİJYEN

Malzemelerin temininden yemeklerin üretim sürecine ve sunuma kadar her aşamada titiz kontroller yapıyoruz.

KALİTE

Mutfağımıza güveniyoruz. İstediğiniz zaman her hangi bir randevu talebinde bulunmadan mutfağımızı ziyaret edebilirsiniz

MUTLU MÜŞTERİ

Taleplerinize göre oluşturulan esnek yemek ve içecek menüleriyle size en uygun çözümler sunmaktayız.

Neden Çarliston Butik Yemek ?

Müşterilerine sağlık ve lezzeti bir arada sunmayı ilke edinen Çarliston Butik Yemek, tecrübesi, birikimi, genç dinamik beklentilerinize en iyi cevap verebilecek çözüm ortağınızdır.

Çözüm ortağınız olmak dileğiyle sağlık ve lezzetin buluşma noktasında sizleri konuk etmekten büyük bir gurur ve mutluluk duyarız.